پیام هیئت مدیره

 با نام و ياد خداوند متعال و با عرض سلام و خير مقدم حضور يكايک سهامداران محترم، گزارش هيأت مديره به مجمع عمومي عادي صاحبان سهام شركت سرمايه گذاري تدبیرگران فارس و خوزستان (سهامي عام) براي سال مالي منتهي به30اسفند ماه 1395 به استحضار ميرساندچنان كه سهامداران محترم آگاهي دارند مجموع عوامل حاكم بر بازار سرمايه در سال مالي مورد گزارش، سالي سخت  همراه با نزول متغيرهاي بازار سرمايه را رقم زد. 
نظر به تلاش و پيگيري و اخذ بهترین تصمیمات با استراتژي کاهش ریسک شرکت در معاملات بورسي وثبت ركوردهاي جديد در اين زمينه، ،تحقق سود و افزايش انضباط مالي و گزارشگري از جمله ره آوردهاي هيأت مديره و كاركنان شركت براي سهامداران گرامي بوده است. 
اين شركت همواره در تعاملات خود با ساير ذينفعان نيز منافع همگاني را مطمح نظر قرار داده است. گزارشگري شفاف و به موقع به سازمان بورس و اوراق بهادارو اطلاع رساني جامع در بين شركتهاي سرمايه گذاري پذيرفته شده در بورس،رعايت دقيق قوانين و مقررات حاكم بر فعاليت شركت و عدم وجود نكات منفي در گزارش بازرس قانوني شركت در سالهاي اخير،به روز و شفاف بودن پرونده هاي مالياتي شركت همگي نمونه هايي از تلاش شركت براي بهبود تعامل با كليه ذينفعان از جمله سهامداران محترم ميباشد. 
همانند سالهاي پيش،هيأت مديره و كاركنان شركت سرمايه گذاري تدبیرگران فارس و خوزستان  اميدوارند با بهبود مستمر رويه هاي كاري به رهگيري هرچه بيشتر از توان تخصصي كاركنان و تداوم استراتژي هاي مناسب خود در سايه حمايتهاي سهامداران محترم شاهد پويايي بيشتر و ارتقاء جايگاه شركت در فضاي كسب و كار خودباشند.